Fikret Orman Ders Verdi: Love'ı neden bedava verelim? - SporTurkiye.net
Fikret Orman Ders Verdi: Love'ı neden bedava verelim?

Fikret Orman Ders Verdi: Love'ı neden bedava verelim?

02.09.2018

Fikret Orman Ders Verdi: Love'ı neden bedava verelim?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaptığı açıklama ile tekrar gündem oldu. Siyah Beyazlı ekibin başkanı Galatasaray'a transferi son gün gerçekleşmeyen Vagner Love hakkında önemli açıklamalar yaptı.
Transfer döneminin kapanmasına saatler kala Burak Yılmaz ve Vagner Love'ın transferleri konusunda hızlı gelişmelerin olduğunu kaydeden Fikret Orman'ın kulübün mali bütçesini sıkıntıya sokmamak adına son anda transferlerden vaz geçtiği bildirildi.
Beşiktaş'ın Burak Yılmaz'ın bonservisi için istenen 2.5 Milyon Euro tutarındaki bedeli takıma harcamaya karar verdiği belirtildi.
Önce, Vagner Love için istenen 1.5 Milyon Euro'luk bonservis bedelinin Galatasaray tarafından kabul edilmemesine rağmen Burak Yılmaz'ı transfer etmeyi düşünen Beşiktaş, Başkan Fikret Orman'ın duruma el atması ile transferi sonlandırdı.
Son dakikada alınacak bu kararla kulübün mali yapısına yük bindirmek istemeyen Fikret Orman, "Adem Ljajic'in transferinden sonra ofansif orta saha bölgesinde rahatladık, forvette sıkıntımız yok, şu noktadan sonra taraftara düşen bize sonuna adar destek vermektir. Vagner Love'u para ile aldık, Neden bedava verelim" dedi.