Fatih Terim'den yanıt bekleyen 3 cevapsız soru - Sporturkiye.net
İnstagram'dan Takip Et Bizi
Reklamı Kapat
Fatih Terim'den yanıt bekleyen 3 cevapsız soru

Fatih Terim'den yanıt bekleyen 3 cevapsız soru

04.01.2018 - 17.23

Süper Lig'in ikinci yarısı için düğmeye basan Terim, İstanbul'da olmadığı 1 haftalık sürede kendisi için hazırlanan raporları masasına koydu. Bu mesai sonunda Terim, çok önemli konularda kararını verecek, uygulamaya geçilecek.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Amerika'dan döner dönmez doğrudan Florya Tesisleri'ne geçti. Amerika'dan dönen Terim, uzun süreli yolculuğa karşın 1 haftadır uzak kaldığı tesislere geçip kendisi için hazırlanan raporları teslim aldı ve harekete geçti.
7 Ocak'ta devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gidecek Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yanıtını bekleyen birçok konu var...
HANGİ SOL BEK GELECEK?
Başta Asamoah olmak üzere Evra ve sezon başında kiralık olarak Sevilla'ya verilen Carole ile yakın temas halinde olan G.Saray'da sol bek transferi hemen masaya yatırılacak. Tüm alternatiflerin maliyetleri masaya yatırılıp Terim'in kararına göre sol bek takviyesi için görüşmeler hızlandırılacak.
TEKNİK EKİBİN SON ÜYESİ KİM?
Levent Şahin'in ardından teknik ekibine Taffarel'i de dahil eden Terim takımını önümüzdeki günlerde tamamlayacak. Terim'in, Antalya kampı öncesinde netleştirme kararı aldığı teknik heyetinde Hasan Şaş, Ümit Davala ve Elmander'den hangi ismi tercih edeceği merak ediliyor.

Diğer Haberler

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM