Fatih Terim Drogba'yı Getiriyor - Sporturkiye.net
İnstagram'dan Takip Et Bizi
Reklamı Kapat
Fatih Terim Drogba'yı Getiriyor

Fatih Terim Drogba'yı Getiriyor

28.12.2017 - 12.18

Fatih Terim, bir dönem Galatasaray'da forma giyen dünyaca ünlü futbolcu Drogba'yı teknik heyetine katmak istiyor.

Galatasaray'da 4. Fatih Terim dönemi başladıktan sonra en çok merak edilen konulardan biri tecrübeli teknik adamın yardımcılarının kim olacağıydı. Tecrübeli teknik adamdan konuşulan isimlerin dışında sürpriz bir hamle geldi. Terim'in yardımcısı olarak belli olan ilk isim Levent Şahin oldu. Tecrübeli teknik adam milli takımda da birlikte çalıştığı Şahin'i teknik heyetine dahil etti.
Fatih Terim yardımcılarından bazılarının Galatasaray'da forma giymiş eski yabancı futbolcular olabileceğini belirtirken, ismi ön plana çıkan Johan Elmander'den hala yanıt gelmedi. Öte yandan Fatih Terim'i Florya'da ziyaret eden eski yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala konusunda da henüz net bir anlaşmanın olmadığı bildirildi.
KİTABINDA TERİM'E ÖVGÜLER DİZDİ
Drogba, otobiyografik kitabında Galatasaray'daki yıllarıyla ilgili, "Galatasaray güçlü bir takımdı ve "İmparator" lakaplı teknik direktörleri Fatih Terim, dünyadaki en iyi teknik direktörlerden biri olmasının yanında, bir Türk takımıyla Avrupa kupası kazanmış tek teknik direktördü. Fatih Terim'in müthiş bir karizması vardı." ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM