Reklamı Kapat

Eto'o: Beşiktaş Türkiye'nin en...

09.01.2018 - 18.29

Antalyaspor'un dünyaca ünlü futbolcusu Samuel Eto'o, Beşiktaş'ın Türkiye markasını Avrupa'da çok iyi pazarladığını ifade etti.

Eto'o: Beşiktaş Türkiye'nin en...
Türk futbolunun kendisine bir kimlik yaratmak zorunda olduğunu ifade eden Eto'o, "Türk futbolu kendisine bir kimlik yaratmalı. Türkiye'de her şey var, iyi futbolcular, genç bir nesil, tesis ve profesyonel kulüpler ancak bir kimlik yok. Beşiktaş bunu başardı ve kendisine bir kimlik yarattı. Beşiktaş, Türk futbolunu Avrupa'da çok iyi pazarlıyor" dedi.
Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un golcü futbolcusu Samuel Eto'o, yerli futbolcuların kapasitelerine güvenip, Türk futbolunu geliştirmek için daha fazla sorumluluk alması gerektiğini belirterek "Bireysel hedefleri, kişisel istekleri olmalı. Rahatlıklarını biraz bırakmaları lazım. 36 yaşındayım ama her sezon en az 20 gol atmayı veya maçta çok koşmayı düşünüyorum. Ben çoğu zaman koşuyorum ama Türk futbolcular benim 800 metre arkamda" dedi.
Türk futbolunun kendi kimliğini yansıtması gerektiğini söyleyen tecrübeli futbolcu, "Beşiktaş gerçekten Avrupa'da en iyi takımlardan birisi ve Türkiye'yi yansıtıyor. Türkiye'yi en iyi şekilde tanıtıyor. Türk futbolunun seviyesi muhteşem. Kendi kimliği olmalı ve bu kimliği pazarlamak lazım" ifadelerini kullandı.
Etiketler:

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM