Ergin Ataman milli takımdaki istifa etti - Sporturkiye.net
İnstagram'dan Takip Et Bizi
Reklamı Kapat
Ergin Ataman milli takımdaki istifa etti

Ergin Ataman milli takımdaki istifa etti

15.10

Ergin Ataman'ın görevinden ayrıldığını açıkladı. Ergin Ataman ise sosyal medya hesabından istifa etmediğini, kararın TBF'ye ait olduğunu açıkladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, A Milli Erkek Takım ile Sarı kırmızılı takımı aynı anda çalıştıran Ergin Ataman'ın Milli görevinden istifa ettiğini duyurdu. Açıklamaların ardından Ergin Ataman, sosyal medya hesabından istifa etmediğini, kararı TBF'nin aldığını söyledi.
"Ergin Ataman Sarı kırmızılı takımda hedefleri doğrultusunda Milli Takımı bıraktı. Sarı kırmızılı takım ile yoluna devam edecek" diyen Erdenay, yeni bir antrenör arayışına başladıklarını söyledi.
Tecrübeli antrenör Ergin Ataman, "2017 Haziran sonuna kadar Galatasaray Odeabank ile sözleşmem devam ettiğinden, Milli Takım konusunda bir tercih yapmam söz konusu değil. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de Milli Takım'da görev yapmak benim için onur olacaktır. Bu konudaki karar TBF'ye aittir." diyerek Harun Erdenay'ın istifa açıklamalarına Twitter hesabından yanıtladı.

Diğer Haberler

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM