Dursun Özbek'ten Fatih Terim Açıklaması - Sporturkiye.net
İnstagram'dan Takip Et Bizi
Reklamı Kapat
Dursun Özbek'ten Fatih Terim Açıklaması

Dursun Özbek'ten Fatih Terim Açıklaması

19.12.2017 - 16.38

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek basın toplantısında açıklamalarda bulundu, Fatih Terim için de cevap verdi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Türk Telekom Stadı'nda sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu ve Tudor'un gönderilmesi, Fatih Terim iddiaları ve erken seçim kararı üzerine açıklamalarda bulundu.
FATİH TERİM İÇİN CEVAP GELDİ: "YIPRATMAYIN"
Fatih Terim'in söylentilerle yıpratıldığını kaydeden Özbek, "Fatih Terim benim de çok sevdiğim, Galatasaray'a muhteşem hizmetler veren bir Galatasaraylı. Dolayısıyla 1.5 aydan bu yana Fatih Terim etrafında bir tartışma dönüyor. Sevgili Fatih Terim'e bu durumun zarar verdiğini düşünüyorum. Elbetteki Galatasaray'a hizmet aşamasına geçildiği zaman Galatasaray yönetim kurulu bu seçimi yapmak zorundadır. Artık yıpratmayın, bırakın Galatasaray yönetim kurulu en uygun seçimi yapsın" ifadelerini kullandı. Öte yandan Özbek bir muhabirin, "Gönlünüzde Fatih Terim var mı?" sorusunu yanıtlamazken, "Başka bir soru var mı?" şeklinde cevap verdi.
"HİZMET ETMEK İSTEYEN HERKESLE GÖRÜŞECEĞİM"
"Şu ana kadar yönetim için kimseyle görüşmedim (Haldun Üstünel). Bu saatten sonra da bize güç katacak kim varsa görüşeceğim. Galatasaray'a hizmet etme arzusunda kim varsa görüşeceğim. Liseli lisesiz ayrımı gibi bir durum söz konusu değil, hizmet etmek isteyen herkesle görüşeceğim. Mayıs 2018'e çok güçlü gitmek zorundayız. Hala kaşınan olaylar Galatasaray'a yakışmıyor, hizmetten kaçmamak gerekiyor ama görüşeceğiz. Hizmete davet edilen kişiler, artık bu hizmetten kaçmasın, hep beraber olalım"

Diğer Haberler

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM

casinomaxi giris