Bu Takıma Bir Forvet Lazım - Sporturkiye.net
Reklamı Kapat
Bu Takıma Bir Forvet Lazım

Bu Takıma Bir Forvet Lazım

20.01.2018 - 13.58

Ünlü yorumcu Hıncal Uluç, bugünkü köşe yazısında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Hıncal Uluç, şu ifadelere yer verdi:

Devre arası maçlarını da, Bucaspor'la kupa mücadelesini de yakından izledim Galatasaray'ın Sonuç?. Bu takımın en acil ihtiyacı santrfor.. Kaleci tamam.. Stoperler fazlasıyla var. Orta saha tonla.. Kanat adamları yedekleriyle hem de.
İlle de sol bek diye tutturanlar var.. Hayır.. Lato, bu ülkenin en iyi sol beklerinden. İgor harcamıştı onu, kendi getirdiği halde. Hem de Terim'in "Hücuma çıkan bek"i nasıl istediğini iyi bilirim. Lato gibisi yok.
Hakan Balta, icabında Linnes de hazırda.. O zaman niye sol bek?. Takımda eksik olan şey, "Gerçek" santrfor.. Mevcutlar içinde en iyi aday bence Sinan Gümüş.. Gomis hırslı. Atıyor da.. Ama eksikleri çok.. Eren?. Eh işte.. Sinan bu haliyle ikisinden de iyi. Hızlı, adam eksiltiyor, gereğinde oyun kuruyor.
Gomis de, Eren de iyi birer yedek olabilir. Ya da çift santrforlu taktikle oynanırsa!.. Galatasaray'ın "Esas santrfor"u yok. Galatasaray transfere ayırabildiği tüm parayı, bir, tek bir santrfor için harcamalı ve "Hazır" bir santrfor getirmeli..

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM