Beşiktaş'ta Kampın Yıldızı Onlar Oldu - Sporturkiye.net
İnstagram'dan Takip Et Bizi
Reklamı Kapat
Beşiktaş'ta Kampın Yıldızı Onlar Oldu

Beşiktaş'ta Kampın Yıldızı Onlar Oldu

13.01.2018 - 19.50

Beşiktaş kampında genel olarak oyuncular istekli bir performans gösterdi ve Şenol Güneş'i memnun etti. Quaresma, Medel, Lens ve Oğuzha Özyakup ise en göze batan oyuncular oldu.

30 puan ile ilk yarıyı 4.sırada tamamlayan Beşiktaş Süper Ligin 2. devresine Antalya'nın Belek beldesinde hazırlandı.
Siyah Beyazlıların 10 gün süren kampında en dikkat çeken detay teknik direktör Şenol Güneş'in antrenmanları bol paslaşmalı ve kalabalık defansı yarmaya yönelik taktikler üstüne kurmaya çalışmasıydı.İki sezon önce tüm spor kamuoyunun hayran kaldığı, geçen sezon da zaman zaman yapılan (tiki-taka) bol kısa paslaşmalı ve presli oyunu tekrardan takıma kazandırmak isteyen Güneş, tüm antrenmanlarda bu oyunun denemelerini yaptırdı.
Geçen sezondan bu yana takımın kimliği haline gelen sürekli kenar ortaları ile gol pozisyonuna girme çabasının, ilk yarıda kapanan takımlara karşı kaybedilen puanlarda başrol oynadığı tespiti yapan tecrübeli teknik adam, Quaresma'dan dahi içe gelerek orta saha ve hücum oyuncuları ile paslaşmasını istiyor.Bundan önceki sezon başı kamplarında olduğu gibi sürekli olarak çift kale maçlarının içinde olan ve sık sık oyunu keserek futbolculara yapmaları gerekeni uygulamalı gösteren Şenol Güneş 2.devrede işini bireysel becerilere ve şansa bırakmayı pek düşünmüyor.

Diğer Haberler

Copyright © 2017 - Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

Yazılım , Karabag YAZILIM