Aykut Kocaman'dan Skandal Açıklama - SporTurkiye.net
Aykut Kocaman'dan Skandal Açıklama

Aykut Kocaman'dan Skandal Açıklama

11.03.2018 - 20.20

Süper Lig'in 25.haftasında oynanan Yeni Malatyaspor Fenerbahçe maçından sonra AYkut Kocaman çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçen hafta Akhisar mağlubiyetinden sonra taç hırsızlığından bahseden Aykut Kocaman, bu hafta Yeni Malatyaspor maçından sonra yeniden taç hırsızlığı hakkında açıklamalarda bulundu.
Kocaman, Yeni Malatyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:
"Ben yanlış anlaşıldığını düşünmüyorum. Yanlışa doğru büküldüğünü düşünüyorum sözlerimin her zaman olduğu gibi. Çok net bir şekilde oradaki baskı ortamını anlatmaya çalıştım. Maçtan sonra tadımız da yoktu, belki bir kaç şakası da yapılacak bir işin bu hale doğru götürülmesi hakikaten ülkemizdeki futbol ortamının garipliğini bir kez daha gösteriyor.
Tekrar hatırlatmakta fayda var mı bilmiyorum. Bu oyunda avantajlarından ötürü birisi topu alıp hızlı bir şekilde attığı zaman hakemin bunu durdurması lazım eğer yanlışsa. Ben şakalaşmak için dalga geçmek için söyledim. Taç hırsızlığı diye söylemiştim. Farklı taraflara götürenler olduğunu biliyorum. Tekrar söylüyorum sahadan atılan, kenardan atılan var ya taç, ona söylemiştim."